Skip links

Amerikan Dili Edebiyatı Yabancı Dil Kursları ile Etkin Yabancı Dil Eğitimi!

Bornova İngilizce Kursları arasında en kaliteli eğitim veren kursu mu arıyorsunuz? İkamet ettiğiniz yerde iyi bir İngiliz kursu bulamadınız ve Bornova İngilizce Kursu hakkında araştırma mı yapıyorsunuz? İngilizce öğrenmek istiyorsunuz fakat bu konuda başarısız olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Yeni bir İngilizce öğrenme stili mi arıyorsunuz? Şimdi doğru yerdesiniz!

 

Bizler Amerikan Dili Edebiyatı Yabancı Dil Kursları olarak siz değerli öğrencilerimizin tüm potansiyelleri etkin olarak kullandığı ve dil öğrenimini hızlı bir şekilde gerçekleştirdiği bir kurs süreci vaat ediyoruz! Her biri birbirinden modern eğitim yöntemlerimiz ile öğrencilerin öğrenme oranlarını analiz ederek revize ettiğimiz ders programlarımız, her zaman öğrencinin aldığı verimi en ön planda tutan vizyonumuz, sizin kaliteli bir İngilizce kursunu almanızı sağlayacak.

 

Eğer siz de İngilizce öğrenme sürecinize Bornova İngilizce kursu alternatifleriniz arasından en iyi eşlik etsin istiyorsanız, şimdi bizimle görüşmenizin tam zamanı demektir! Amerikan Dili Edebiyatı Yabancı Dil Kursları olarak her zaman eğitimin kalitesine ve sürekliliğine önem verirken, aynı zamanda dil öğrenmenin bir pratikler zinciri gerektirdiğini unutmuyor ve farklı uyaranlar ile öğrencilerimizin yeni dil bilgilerini pekiştirerek kalıcı hale getirmesini sağlıyoruz.  Bornova İngilizce Kursu arayışlarınıza en ideal çözüm ortağınız olmak için buradayız! Şimdi dilerseniz Amerikan Dili Edebiyatı Yabancı Dil Kursları olarak etkin yabancı dil öğrenimi sürecinizde kurumumuzda nelerden faydalanacağınızdan beraber bahsedelim.

Amerikan Dili Edebiyatı Yabancı Dil Kursları ile Fırsatlarla Dolu Eğitim!

Bornova İngilizce kursu arayışlarınıza artık gönül rahatlığı ile son verebilirsiniz. Çünkü birazdan size anlatacağımız fırsatlar, eminiz ki karar vermenizi sağlayacaktır. Gelin hepsini beraber inceleyelim. Aşağıda eğitimlerimizi inceleyebilirsiniz.

  • Genel İngilizce Eğitimi: Genel İngilizce eğitimi sürecinde herhangi bir özelleştirme bulunmaksızın en temel dil bilgi ve becerileri kazandırılır. Kişinin temek İngilizceyi öğrenmesi sağlanır.
  • Kurumsal İngilizce: Bu eğitim süresince formal bir dil becerisi kazanmanız sağlanır. Bu sayede resmî kurumlarda, akademik yazı ve bildirimlerinizde zorlanmazsınız.
  • Hazırlık Atlama Kursları: Bu kurslarda özellikle üniversitelerin hazırlık atlama sınavlarına göre özel olarak hazırlanmış bir müfredat ve sınavlar bulunur.
  • 48 Saatte İngilizce: Bu kurslarda en hızlı şekilde temel İngilizce bilgilerinin verilmesi sağlanır. Bu kapsamda özellikle acilen yurt dışına çıkmak için temel İngilizce bilgilerini edinmek isteyen kişiler bu kurslara katılmaktadır. 48 saat içerisinde kişiye İngilizce bilgileri kazandırılır.
  • Vip Eğitim: Vip eğitim seçeceğimiz dahilinde daha da özelleştirilmiş ve daha geniş haklara sahip olmanızı sağlayan bir kurs süreci içerisinde olursunuz.
  • Yaz Kursu: Bireylerin yaz aylarını en verimli şekilde geçirmelerini sağlayan yaz kursları ile hem keyifli hem de bilgi dolu bir yaz geçirerek gelişiminize katkıda bulunursunuz.

Kursların tamamına Bornova İngilizce Kursu şubemizden kaydolabilirsiniz. Sizi en kısa süre içerisinde Bornova İngilizce Kursu şubemize bekliyoruz!

Leave a comment

×
Hızlı Bilgi Al
Sizi Arayalım!
Sohbete Başla