Skip links

İster İş Yerinizde, İster Şubede Eğitim

IN HOUSE / OUT HOUSE

IN-HOUSE (KAPALI GRUP)

Firmanız içerisinde oluşturulan toplantı salonu veya sınıflarda eğitim verilir. Bu eğitimler sizlerin belirlediği gün ve saatlere göre süper vizörümüz ve eğitim koordinatörlerimiz tarafından planlanır.

OUT-HOUSE (AÇIK GRUP)

Kurumumuzun yıllık akademik tarihleri ve günlerine göre belirlenmiş olan eğitim programlarına dilediğiniz şubemizden eğitim alabilirsiniz.

Yaşam Boyu Eğitim Garantisi

Eğitiminizi tamamladıktan sonra dilediğiniz bir şubemizde Konuşma Kulübü etkinliklerinde yaşam boyu ücretsiz pratik yapma şansına sahip olursunuz

Uzman Eğitmen Kadrosu

Tüm eğitmenlerimiz TESOL ve CELTA gibi uluslararası geçerliliğe sahip eğitimci sertifikaları ile yeterliliklerini kanıtlamışlardır.

Gelişim Takibi ve Periyodik Raporlama

Verimli bir öğrenme süreci için katılımcıların gelişimi eğitim süresince, eğitim danışmanlarımız tarafından sürekli takip edilir ve periyodik olarak raporlama yapılır.

Şirketinizle Entegre Çalışma

Amerikan Dili Edebiyatı Kurumsal
Eğitim Merkezi’nde eğitim aldığınız süre boyunca kurumunuzun insan
kaynakları veya ilgili departmanları ile sürekli bir iletişim ve iş birliği sağlanır.

Kurumuzun ihtiyaçlarına özel, profesyonel çözümler!

Çalışma kadronuza dahil olacak adayların yabancı dil seviyelerini işe alım danışmanlığı ile tespit edebilirsiniz.

Profesyonel eğitmenlerimiz; adayların okuma, yazma, dinleme ve konuşma seviyelerini dil yeterlilik sınavı ile belirleyerek mülakat aşamasındaki iş yükünüzü hafifletecektir.

VIP eğitim modeli şirket sahipleri ve üst düzey yönetimden katılımcıların şirket ihtiyacına yönelik planlanan bir programdır.

Kurumlara özel verilen VIP eğitimlerimiz ingilizceyi etkin kullanan bireyler yetiştirerek işgücü pazarında şirketinizi üst seviyelere taşıma imkanı sunar.

Yüz yüze ya da elektronik ortamda yapacağınız toplantılar, iş yazışmaları ve web sitelerinin yabancı dillere çevrilmesi konularında tercümanlık desteğimizden faydalanabilirsiniz.

Yabancı yöneticiler için Türkiye’deki hayatı kolaylaştıran eğitim modeli ile karşınızdayız.

Şirketinizdeki yabancı çalışanların Türkiye’ye uyum sağlayabilmeleri için Türk dilini ve kültürünü öğretmeyi amaçlayan VIP eğitimler veriyoruz.

Referanslarımızdan Bazıları

Kurumsal Eğitimler Tanıtım Dosyasını İndirin

Amerikan Dili Edebiyatı Kurumsal Eğitim Merkezi’nin kurumlara özel ayrıcalıkları hakkında detaylı bilgi edinmek için tanıtım dosyasını indirin.

×
Hızlı Bilgi Al
Sizi Arayalım!
Sohbete Başla