Skip links

Kurumlara özel dil eğitimleri!

İSTER YÜZ YÜZE / İSTER ONLINE

Kurumların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırlanan eğitim programlarıyla öğrenme verimliliğini artırmayı hedefliyoruz.

Kurumlara Özel - bsns - Amerikan Dili Edebiyatı Yabancı Dil Kursları -

İster İş Yerinizde, İster Şubede Eğitim

IN HOUSE / OUT HOUSE

IN-HOUSE (KAPALI GRUP)

Firmanız içerisinde oluşturulan toplantı salonu veya sınıflarda eğitim verilir. Bu eğitimler sizlerin belirlediği gün ve saatlere göre süper vizörümüz ve eğitim koordinatörlerimiz tarafından planlanır.

OUT-HOUSE (AÇIK GRUP)

Kurumumuzun yıllık akademik tarihleri ve günlerine göre belirlenmiş olan eğitim programlarına dilediğiniz şubemizden eğitim alabilirsiniz.

Kurumuzun ihtiyaçlarına özel, profesyonel çözümler!

Çalışma kadronuza dahil olacak adayların yabancı dil seviyelerini işe alım danışmanlığı ile tespit edebilirsiniz.

Profesyonel eğitmenlerimiz; adayların okuma, yazma, dinleme ve konuşma seviyelerini dil yeterlilik sınavı ile belirleyerek mülakat aşamasındaki iş yükünüzü hafifletecektir.

VIP eğitim modeli şirket sahipleri ve üst düzey yönetimden katılımcıların şirket ihtiyacına yönelik planlanan bir programdır.

Kurumlara özel verilen VIP eğitimlerimiz ingilizceyi etkin kullanan bireyler yetiştirerek işgücü pazarında şirketinizi üst seviyelere taşıma imkanı sunar.

Yüz yüze ya da elektronik ortamda yapacağınız toplantılar, iş yazışmaları ve web sitelerinin yabancı dillere çevrilmesi konularında tercümanlık desteğimizden faydalanabilirsiniz.

Yabancı yöneticiler için Türkiye’deki hayatı kolaylaştıran eğitim modeli ile karşınızdayız.

Şirketinizdeki yabancı çalışanların Türkiye’ye uyum sağlayabilmeleri için Türk dilini ve kültürünü öğretmeyi amaçlayan VIP eğitimler veriyoruz.

Kurumlara Özel - bbb - Amerikan Dili Edebiyatı Yabancı Dil Kursları -

Online Eğitimlerle Zamandan Kazanın!

Amerikan Dili Edebiyatı Kurumsal Eğitim Merkezi Online eğitimler; şirketlerin ve kurumların zamanını daha etkin kullanabilmesi ve zamandan tasarruf için online eğitimi ayrıcalıklarıyla birlikte size sunuyor

Detaylı Bilgi
×
Hızlı Bilgi Al
Sizi Arayalım!