Skip links

Amerikan Dili Edebiyatı Yabancı Dil Kursları Buca Şube

İngilizce öğrenimini kolaylaştıran ve keyifli bir öğrenme süreci geçirmenizi sağlayan Amerikan Dili Edebiyatı Yabancı Dil Kursları, Buca şubesiyle hizmetinizde.

0 (232) 439 11 11

Vali Rahmi Bey mah. Uğur Mumcu cad. No:78 Buca-izmir

Buca İngilizce Kursu

Buca İngilizce Kursu

Buca İngilizce kursumuz Vali Rahmi Bey mahallesinde bulunmaktadır. Buca İngilizce kursumuzdan ihtiyacınız olan yabancı dil eğitimini alarak hedeflerinize bir adım daha yaklaşın. Buca İngilizce kursumuzda  Genel İngilizce kursunun yanında  Almanca kursu, Fransızca kursu, İtalyanca kursu, İspanyolca kursu, Çince kursu, Japonca ve Arapça kursları da yer almaktadır. Ayrıca genel yabancı dil eğitimlerinin yanı sıra Sınav Hazırlık Eğitimleri ve detaylı İş İngilizcesi eğitimleri ile kariyerinize yön verebilirsiniz.

Yabancı dil öğrenme konusunda kafanızda soru işaretleri varsa ve profesyonel bir dil eğitimi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Buca İngilizce kursumuzla iletişime geçerek %100 Konuşma garantisi, kur dondurma şansı, ücretsiz kur tekrarı, sınırsız telefi ve 2. dilde %80 indirim avantajlarıyla hemen yabancı dil serüveninize başlayın.

On yılı aşkın tecrübemizle İzmir’in diğer ilçelerinde ve online eğitim olarak verdiğimiz kesintisiz hizmet şimdi Buca’da!

Bizimle iletişime geçin öğrenmeye hemen başlayın!

BUCA İNGİLİZCE KURSU

Şube Temsilcileri

Bahar BOZAN

Buca Şube Müdür Yardımcısı

Duygu KOÇAK

Buca Şube Eğitim Danışmanı

Simge Sevilcan ÖZTÜRK

Buca Şube Eğitim Koordinatörü

Nihal YAĞMUR

Buca Şube Eğitim Koordinatörü

Sinem ÖZBEK

Buca Şube Eğitim Danışmanı

Tuba KAPISIZ

Buca Şube Eğitim Danışmanı

Melike Taşdemir

Buca Şube Eğitim Danışmanı

İzmir Buca Şubesi Öğrencilerimiz Bizim İçin Ne Diyor?

×
Hızlı Bilgi Al
Sizi Arayalım!
Sohbete Başla